Vidusjūras reģiona vēsmas Valmierā

Svētdien, 25. maijā Valmieras Jaunatnes centrā „Vinda” no pulksten 13:00 līdz 18:00 notiks festivāla „Otrpus Vidusjūrai 2014” noslēguma pasākums „EiroMed vēsmas”. 

Festivāla noslēguma pasākuma būs iespēja iepazīties ar tādām Vidusjūras dienvidu un austrumu krasta valstīm kā Ēģipte, Maroka, Jordānija, un citas. Pasākumā vienkopus varēs satikt lielāko daļu mākslinieku un organizāciju, kas nedēļas laikā ar savām aktivitātēm priecējušas interesentus visā Latvijā.

Apmeklētājiem būs iespēja vērot festivāla galveno mākslinieku – ēģiptiešu mākslinieku grupas “Gwana for Arts and Development” pantomīmas performanci un apgūt arābu valodas rakstību kopā ar Arābu kultūras centru. Kopā ar biedrību “Development Bulb” varēs mācīties kā gatavot marokāņu ēdienus, savukārt, radošajās darbnīcās būs iespēja apgūt kā hennas zīmējumus izmantot ķermeņa rotāšanā un no ēģiptiešu māksliniekiem noskaidrot vēderdejas nianses. Biedrība „homo ecos” palīdzēs ienest arābu nakts smaržas jūsu mājās. Dalība pasākumā bez maksas.

„Prieks, ka ar katru gadu aktivitāšu klāsts festivāla ietvaros paplašinās un vēl lielāks prieks, ka Annas Lindes fonda Latvijas tīkla organizācijas aktīvi iesaistās festivāla „Otrpus Vidusjūrai 2014” satura radīšanā. Šogad noslēguma pasākums ir apzināti izvēlēts ārpus Rīgas, jo ticam, ka cilvēki, kuriem interesē Vidusjūras reģiona valstis dzīvo visā Latvijas teritorijā,” tā par festivāla noslēguma pasākumu Valmierā saka Kristīne Ļeontjeva, Annas Lindes fonda Latvijas tīkla koordinatore.

Festivāla noslēguma pasākumu rīko Vidzemes kultūras un mākslas biedrība „Haritas” sadarbībā ar Valmieras Jaunatnes centru „Vinda”.

Starpkultūru festivāls „Otrpus Vidusjūrai 2014” norisinās visā Latvijā no 19. līdz 25. maijam. Festivālu organizē Annas Lindes fonda Latvijas tīkls sadarbībā ar tīkla organizācijām. Festivāla mērķis – veicināt sadarbību ar dienvidu un austrumu Vidusjūras reģionu, ļaujot pasākumu dalībniekiem labāk iepazīt un izprast reģiona kultūru no visdažādākajiem aspektiem un atklājot kopīgo, atšķirīgo un interesanto.

Categories: HARITAS jaunumi, Kultūras ziņas, NVO jaunumi | Birkas: , , , , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: