Starpkultūru festivāls „Otrpus Vidusjūrai 2014”

Jau pēc nedēļas sāksies starpkultūru festivāls „Otrpus Vidusjūrai 2014”, kas šogad notiks jau ceturto reizi sadarbībā ar Annas Lindes fonda Latvijas tīkla dalīborganizācijām un citiem partneriem no 19. – 25.maijam 8 Latvijas vietās – Rīgā, Tukumā, Liepājā, Valmierā, Saldū, Kocēnos, Brenguļos un Amatas novadā.


Ikvienam interesentam būs pieejams plašs un daudzveidīgs aktivitāšu kopums.  Ar festivāla programmu var iepazīties šeit.

19.maijā pulksten 13:00 Rīgā, „NicePlace” Mansardā notiks festivāla „Otrpus Vidusjūrai 2014” atklāšanas pasākums, kura laikā klātesošajiem būs iespēja iedziļināties jautājumos par mobilitāti Eiromed reģionā, kā arī baudīt latviešu topošo un esošo mākslinieku interpretāciju par Vidusjūras reģionu. Pieteikšanās atklāšanas pasākumam līdz 16.maijam šeit.

Festivāla noslēguma pasākums notiks Valmierā 25.maijā, to rīko Vidzemes kultūras un mākslas biedrība “Haritas”. Noslēguma pasākumā būs iespējams baudīt ēģiptiešu mākslinieku pantomīmas performanci, piedalīties vēderdeju meistarklasē, apgūt arābu valodas rakstībuun zīmēšanu ar hennu, un vēl daudzas citas aktivitātes. Sīkāka informācija un noslēguma pasākuma programma – drīzumā.

Categories: HARITAS jaunumi, Kultūras ziņas | Birkas: , , , , , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: