Karjeras nedēļas ietvaros “Haritas” kopā ar citām jauniešu organizācijām iepazīstina Valmieras jauniešus ar biedrības darbību un iespējām līdzdarboties

PrintNo 7.-13.oktobrim Valmierā tika organizēta Karjeras nedēļa 2013 „Es būšu…Vai zini, kas būsi Tu?”.  Tās ietvaros 7.oktobrī plkst. 17:00 Valmieras tirdzniecības centrā „Valleta” tika atklāta izstāde par brīvā laika pavadīšanas iespējām Valmieras izglītības iestādēs un apmeklētājiem bija iespēja klātienē iepazīties arī ar Valmieras aktīvākajām jauniešu organizācijām/apvienībām: Vidzemes mākslas un kultūras biedrību „Haritas”, Valmieras Jauniešu domi, Sarkanā Krusta Jaunatnes Valmieras nodaļu, AIESEC Valmieras komiteju un VNF Jauniešu ideju laboratoriju.

Jauniešu organizāciju pēcpusdiena tiek rīkota ar mērķi iepazīstināt jauniešus un citus interesentus ar savas organizācijas darbību un parādītu to, ka Valmierā jauniešiem ir dažādas iespējas kā kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku arī ārpus savas izglītības iestādes.

Lai iepazīstinātu ar savu organizāciju un tās piedāvātajām iespējām jauniešiem līdzdarboties dažādos projektos un to aktivitātēs kā brīvprātīgajiem un praktikantiem, Vidzemes kultūras un mākslas biedrība „Haritas” sniedza informāciju par biedrību, tās realizētajiem un aktuālajiem projektiem un aktivitātēm, kā arī tika organizēta radošā darbnīca, kurā piedaloties „Zeķu atrakcijā” jaunieši varēja radošā veidā iepazīties ar vienu no mākslas veidiem – tēlniecību, kā arī uzlabot savas stāstniecības prasmes un komunikācijas iemaņas.

Organizācijas darbību atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts projekta “Kultūra kā instruments demokrātijas un līdzdalības demokrātijas, kā arī kultūras tiesību īstenošanai” ietvaros. Vairāk informācijas par EEZ Finanšu instrumentu un tā piedāvātajām programmām Sabiedrības integrācijas fonda mājas lapā http://www.sif.lv un http://www.eeagrants.lv, www.eeagrants.org.

SIF_EEZ_graf_mazs

Categories: HARITAS jaunumi, NVO jaunumi | Birkas: , , , , , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: