Aicinām piedalīties seminārā par kultūras stratēģijas izstrādi

eea grants logoVidzemes kultūras un mākslas biedrība “Haritas” 2013.gada 29.oktobrī rīko semināru “Kultūras stratēģijas izstrāde”.

Semināra dalībnieki varēs iepazīties ar dažādiem kultūras plānu un stratēģiju veidiem, kultūras stratēģijas rakstīšanas fāzēm un stratēģijas pamatsastāvdaļām. Tiks pārrunāta kultūras attīstības plānošana Latvijā – līdzšinējā pašvaldību pieredze un diskutēts par iedzīvotāju un dažādu sabiedrības grupu, nevalstisko organizāciju iesaistīšana kultūras attīstības plānu izstrādē.

Seminārs notiks Valmieras kultūras centrā, 29.oktobrī no plkst.10.00 – 17.00. To vadīs Baiba Tjarve un Ilona Asare.

Seminārā aicināti piedalīties kultūras institūciju un kultūras NVO pārstāvji, kā arī citi interesenti. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Pieteikšanās semināram līdz 2013.gada 21.oktobrim nosūtot e-pastu ar savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un pārstāvētās organizācijas nosaukumu uz biedriba.haritas@gmail.com.

Seminārs tiek organizēts projekta “Kultūra kā instruments demokrātijas un līdzdalības demokrātijas, kā arī kultūras tiesību īstenošanai” ietvaros. Projekta īstenošanu atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts. 2013. gada projekta darba plāna īstenošanas kopējās izmaksas ir 9 273,03 LVL, no kuriem 90% jeb 8 345,73 LVL ir EEZ finanšu instrumenta līdzfinansējums.

SIF_EEZ_graf_mazs

Categories: HARITAS jaunumi, Kultūras ziņas | Birkas: , , , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: