Valmierā notikusi tikšanās ar biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” pārstāvjiem un Jēkabpils biedrībām

eea grants logoTrešdien, 11.septembrī, pie Vidzemes kultūras un mākslas biedrības „Haritas” viesojās biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs”, kā arī pārstāvji no dažādu jomu Jēkabpils biedrībām – „Melnā muša”, „Cerību sala”, „Vides un tūrisma attīstības klubs SĒLIJA”, „Holista”, „Jauniešu klubs 13. Pirmdiena”, Jēkabpils senioru biedrības „Sasaiste”, invalīdu biedrības, ukraiņu kultūrizglītojošās biedrības „Javir” un laikraksta „Brīvā Daugava” žurnāliste.

Kā informēja biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” pārstāve Ritma Komarova, tad vizītes mērķis bija gūt jaunas idejas, ierosmes un iepazīt nevalstisko organizāciju (NVO) labo praksi.

Tikšanās laikā Valmieras Kultūras centrā (KC) Toms Upners, Valmieras KC direktora vietnieks un Valmieras sporta NVO pārzinātājs pastāstīja par Valmieras sporta NVO darbību un finansēšanu, kā arī par sadarbību ar pašvaldību.
Vidzemes kultūras un mākslas biedrības „Haritas” vadītāja Solveiga Boicova iezīmēja kopainu par NVO sektoru Valmierā, tā sadarbību ar pašvaldību un NVO atbalsta un  finansēšanas modeļiem dažādu jomu organizācijām.  Viņa arī informēja par biedrības darbību, projektiem un pieredzi,  kā arī tika pārrunātas arī turpmākas sadarbības iespējas starp Valmieras un Jēkabpils organizācijām nākotnē.

Vidzemes kultūras un mākslas biedrības “Haritas” darbību atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts projekta “Kultūra kā instruments demokrātijas un līdzdalības demokrātijas, kā arī kultūras tiesību īstenošanai” ietvaros.

SIF_EEZ_graf_mazs

Categories: HARITAS jaunumi, NVO jaunumi | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: