„Haritas” iesaistās Valmieras pilsētas svētku aktivitātēs

logo-krasains-4318116010.augustā Valmieras pilsētas svētku ietvaros Vecpuišu parka jauniešu aktivitāšu organizēšanā iesaistījās arī Vidzemes kultūras un mākslas biedrība „Haritas”. Vecpuišu parkā aktivitātes norisinājās sadarbībā ar Valmieras jaunatnes centru „Vinda” un citām Valmieras jauniešu organizācijām. 

Biedrība „Haritas” valmieriešiem un svētku viesiem sniedza iespēju iesaistīties kopīgu gleznu veidošanā – „Valmieras svētku glezna” un „Valmieras zaļā glezna”. Lielākoties gleznu tapšanā iesaistījās bērni un jaunieši, tomēr bija arī pieaugušie un vecāka gadagājuma cilvēki, kuri vēlējās gleznā ielikt daļu no sevis. Kā stāstīja aktivitātes dalībnieki, gleznās viņi attēlojuši to, kā viņi redz Valmieru un kas viņiem saistās ar pilsētu un tās iedzīvotājiem.

Pēc gleznu apstrādes un vienošanās par vietu gleznu izvietošanai apskatei, informēsim par iespēju apskatīt gleznas, lai, iespējams, Jūs varētu ieraudzīt arī savu krāsoto gleznas daļu šajā kopdarbā!

Ja rodas vēlme saņemt fotogrāfijas no šī pasākuma, sūtiet ziņu e-pastā – biedriba.haritas@gmail.com. Fotogrāfijas var arī lejupielādēt un aplūkot biedrības Flickr galerijā. 

Vidzemes kultūras un mākslas biedrības “Haritas” darbību atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts projekta “Kultūra kā instruments demokrātijas un līdzdalības demokrātijas, kā arī kultūras tiesību īstenošanai” ietvaros.

SIF_EEZ_graf_mazs

Categories: HARITAS jaunumi, Kultūras ziņas | Birkas: , , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: