Atskaņas no NVO Vasaras akadēmijas

No 14. līdz 19. augustam Allažos, Siguldas novadā “eLPA” organizēja Vasaras akadēmiju NVO vadītājiem un pārstāvjiem. Akadēmijas kursus godam pabeidza arī mūsu biedrības viena no projektu vadītājām Agnese Grunte.

Šī gada tēma bija “Ienirsti moderna NVO vadībā” un tās ietvaros tika uzzināts, kā veidot savu eNVO un izdzīvot sociālo tīklu “džungļos”, atbildēts uz dažādiem interešu aizstāvības jautājumiem, kopā ar valsts sektora pārstāvjiem apspriesta jaunā Nacionālā Attīstības Plāna izstrāde, kā arī Latvijas gatavošanās ES prezidentūrai Eiropas Padomē.

Būtiskākās atziņas, kas gūtas piedaloties šajā pasākumā – valsts un nevalstiskajām organizācijām ir nepieciešams vairāk attīstīt savu sadarbību, kā arī ņemt vērā sabiedrības viedokli, lai apzinātu kopējos mērķus un tos sekmīgāk sasniegtu; mazajām biedrībām ir jāsāk sadarboties, nevis uztvert citas kā konkurentes, lai sasniegtu lielākus mērķus. Noskaidrojām, ka ejam pareizajā virzienā eNVO tēla izveidē, par ko LIELS PALDIES ir jāsaka “Haritas” projektu vadītājai Madarai Aldiņai par mūsu organizācijas mājaslapas un Twitter konta izveidi un uzturēšanu, jo Vasaras akadēmijā saņēmām atzinīgus vārdus no šīs jomas ekspertiem. Tātad – arī šajā jomā varat jautāt padomu mums.

Paldies “eLPA” par profesionāli organizēto un pozitīvi uzlādējošo pasākumu!

Neliels ieskats NVO vasaras akadēmijas aktivitātēs.

Advertisements
Categories: HARITAS jaunumi | Birkas: , , , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: