30. augustā Alūksnē norisināsies kultūras darbinieku tikšanās par sadarbības iespējām Vidzemes reģionā

2012. gada 30. augustā 11:00 Alūksnes muzeja telpās notiks kārtējā Vidzemes kultūras darbinieku tikšanās „Vidzemes reģiona kultūras institūciju un organizāciju ilgtermiņa sadarbības modeļa izstrāde”.

Tikšanās laikā tiks diskutēts par Vidzemes reģiona kultūras jomas problēmām un izaicinājumiem, iespējām un nākotnes perspektīvām, kā arī apspriesti iespējamie sadarbības modeļi Vidzemes reģionā kultūras jomā strādājošajiem.

Alūksnes novada kultūras darbiniekus Vidzemes kultūras un mākslas biedrības „Haritas” vadītāja Solveiga Boicova arī informēs par finanšu piesaistes iespējas pašvaldību un NVO sektoram reģionālā, nacionālā un starptautiskā mērogā. Seminārā ar savām idejām piedalīsies arī Vidzemes plānošanas reģiona kultūras speciāliste Olita Landsmane.

Interesentiem vēl ir iespējams pieteikties dalībai šajā seminārā, sūtot informāciju par sevi (vārds, uzvārds, pārstāvētā organizācija, tālruņa numurs) Alūksnes novada kultūras darba speciālistei Sanitai Eglītei uz e-pastu: sanita.eglite@aluksne.lv vai uz e-pastu biedriba.haritas@gmail.com

Tikšanās norisinās projekta „Vienotai un pilsoniskai Vidzemei” ietvaros un tiek realizēts ar LR Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu.

Categories: HARITAS jaunumi, Kultūras ziņas | Birkas: , , , , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: