Valmieras Pilsdrupu estrādē notiks koncerts un muzikālās darbnīcas

26.jūlijā plkst.18.00 Valmieras Pilsdrupu estrādē projekta „Tava mūzika mūsu pilsētā” ietvaros notiks koncerts un muzikālās darbnīcas. Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs un Vidzemes kultūras un mākslas biedrība „Haritas”. Apmeklēt koncertu un izbaudīt aktivitātes aicināti gan lieli, gan mazi, jo tas būs pasākums visai ģimenei.

Koncertā uzstāsies radošā studija „Pekšņi” un solisti – Alīna Ņikitina, Paula Dundere, Ričards Jēgers, Etīna Emīlija Saulīte, Kristīne Priedkalne, Letīcija Ločmele un Linda Lazdiņa. Savukārt aktivitāšu piekritējiem tiks piedāvātas dažādas muzikālās darbnīcas: „Krāsainās notis” apmeklētāji no kartona pagatavos notis, izkrāsos tās, izmantojot krāsainos krītiņus, līmpapīru vai dabas materiālus, un tad kopā ar pasākuma vadītāju uz nošu līnijām, kas izvilktas starp kokiem ar krāsainiem striķīšiem, izveidos dziesmas nošu rakstu, bet „Muzikālais teātris” darbnīcas vadītāja kopā ar pasākuma apmeklētājiem iestudēs dziesmu kā vizuālu priekšnesumu, ko koncerta laikā demonstrēs skatītājiem. Muzikālajā darbnīcā „Dziesmu burbuļi” pasākuma vadītājs skatītājiem izdalīs burbuļu pūšamos, un dziesmas laikā visi būs krāsainu burbuļu ieskauti, savukārt „Video sveiciens pilsētai” darbnīcā pasākuma dalībnieki un apmeklētāji tiks nofilmēti muzikālā sveicienā pilsētai, kas būs redzams interneta portālos. Jaunākajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja arī būvēt savu muzikālo pilsētu ar koka konstruktora palīdzību.

Jāpiebilst, ka papildus šim koncertam pilsdrupās tiks organizēti vēl divi šāda veida pasākumi. Uz visiem sarīkojumiem ieeja būs bez maksas.

Jau ziņots, ka projektu „Tava mūzika mūsu pilsētā” finansiāli atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, kultūras projektu konkursā piešķirot finansējumu Ls 450,- apmērā Vidzemes kultūras un mākslas biedrībai „Haritas”. Projekta ietvaros organizētajos bezmaksas koncertos ikvienam būs iespēja iepazīt Vidzemes reģiona dažādu žanru mūziķu radošo sniegumu.

 

Sagatavoja: Līga Tarbuna

Categories: HARITAS jaunumi, Kultūras ziņas | Birkas: , , , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: