Tiek pagarināts iesniegšanas termiņš radošajam konkursam Vidzemes jauniešiem – „Domājot radoši – integrējies sabiedrībā!”

Vidzemes kultūras un mākslas biedrības Haritas īstenotā LR Kultūras ministrijas finansiāli atbalstītā projekta „Vienotai un pilsoniskai Vidzemei ietvaros”, mazākumtautību jaunieši, kā arī citi interesenti vecumā no 14 līdz 18 gadiem, no Vidzemes reģiona tiek aicināti piedalīties video un eseju konkursā “Domājot radoši – integrējies sabiedrībā!”

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu un sabiedrības ieinteresētību un pievērst viņu uzmanību tam, ko par integrācijas jautājumiem un politiku domā jaunieši.


Konkursā aicināti piedalīties galvenokārt mazākumtautību jaunieši no Vidzemes reģiona vecumā no 14 – 18 gadiem, bet, ja ir vēlēšanās, aicināti piedalīties arī šīs vecuma grupas jauniešiem, kas nepārstāv etniskās minoritātes (pozitīvi tiks vērtēts, ja šāds jaunietis savā konkursa darbā iesaistīs mazākumtautības jauniešus vai iekļaus informāciju par etniskajām minoritātēm).
Konkursā var piedalīties gan individuāli, gan grupās līdz 3 cilvēkiem. Konkursa darbi (video materiāli vai esejas) jāiesūta elektroniskā formātā uz e-pasta adresi biedriba.haritas@gmail.com. Iesniegšanas termiņā tiek pagarināts līdz 29.jūnijam! Konkursa nolikums un sīkāka informācija.

Categories: HARITAS jaunumi | Birkas: , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: