V Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls „…un es iešu un iešu!”

V Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls „…un es iešu un iešu!” notiks 20. aprīlī un 21. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā.

Galvenie Festivāla mērķi ir veicināt bērnu un jauniešu teātru attīstību, motivēt radīt kvalitatīvas un mobilas izrādes bērniem un jauniešiem, piedāvājo dažādu žanru iestudējumus, kā arī sekmēt teātru režisoru profesionālo pilnveidi, veicinot savstarpējo pieredzes apmaiņu.

Festivāla norisē ir iesaistīti profesionāli režisori un eksperti un Festivāla laikā tiek noteikti veiksmīgākie iestudējumi un labākie aktieriskie sniegumi.

Kā informē Tautas teātra „Sprīdītis” režisors Roberts Segliņš, divāsFestivāla dienās varēs noskatīties līdz 15 izrādēm, kā arī Festivāla dalībniekiem notiks Teātra sporta turnīrs, režisoru un autoru dramaturģijas seminārs un režisoru un ekspertu pārrunas.

Festivāla ietvaros notiks arī III Nacionālā lugu konkursa bērniem un jauniešiem noslēgums, kurā apbalvos labākos lugu autorus un viņu darbus piedāvāsrežisoriem iestudēšanai.

Festivāla organizatori ir Valmieras Viestura vidusskola sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldības Valmieras Izglītības pārvaldi un Vidzemes Kultūras un mākslas biedrību „Haritas” un Latvijas Rakstnieku savienību.

Tautas teātra „Sprīdītis” režisors Roberts Segliņš uzsvēra, ka vēl notiek iestudējumu atlase Festivālam, tāpēc pieteikuma anketu dalībai Festivālā var iesniegt līdz 20.martam Valmieras Viestura vidusskolā pa e-pastu: vvvspriditis@inbox.lv, savukārt Festivāla nolikumu varat atrast mājas lapā: www.viesturi.edu.lv

Categories: HARITAS jaunumi, Uncategorized | Birkas: , , | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: